Юбка миди Armani Collezioni

Юбка миди Armani Collezioni

Артикул: 24341

8 000 ₽ 6 800 ₽

Брэнд: Armani Collezioni
Размер: 48
Материал: Вискоза, Шерсть
Износ: 0-10 %
Цвет: